Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// IBS Security, s.r.o.

Váš partner,
ktorý Vás chráni

Naša spoločnosť IBS-Security s viac ako 10 ročnou praxou a 160-timi odborníkmi je jednotkou na trhu v riešení citlivých projektov vysokej bezpečnosti. Pre svojich klientov prinášame návrhy komplexných bezpečnostných riešení, ich implementáciu, ako i zvyšovanie a rozširovanie už existujúcich bezpečnostných štandardov.

Naše portfólio zahŕňa produkty s vysokým stupňom bezpečnosti, ako sú  napríklad zabezpečovacie systémy Jablotron a kamerové systémy Hikvision s možnosťou pripojenia na náš pult centrálnej ochrany. Žiadny projekt bezpečnosti nieje pre nás príliš malý alebo príliš veľký, luxusný či nízko-nákladový. Zabezpečíme objekty od chaty a domu až po veľké firmy.

alarmy
+
chránených objektov
+
rokov skúseností
+
profesionálov

Vašu bezpečnosť a jej individuálne riešenia Vám prináša tím odborníkov s dlhoročnou praxou a skúsenosťami z pôsobenia v bezpečnostných službách, ktorí absolvovali výcvik a nasadenie vo vládnych agentúrach rezortu Ministerstva vnútra a Ministerstva obrany SR, ako i rôznych špecializovaných kurzov na území SR i v zahraničí.

Dokonalá synchronizácia a vyladenie jednotlivých bezpečnostných prvkov ochrany, pre Vás predstavujú záruku služieb tej najvyššej kvality!
Vysoká pridaná hodnota našich produktov a služieb vychádza z našich ľudí. Snažíme sa odvádzať zo seba to najlepšie a prinášať klientom bezpečnosť, na ktorú je spoľahnutie za každých okolností.

// IBS Security, s.r.o.

Licencie

Kontaktujte nás

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *
Powered by NEX-Forms