Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// IBS SEcurity - autorizovaný partner spoločnosti JABLOTRON

Zabezpečte svoju firmu, dom alebo byt

alarmy Jablotron

Bezpečnosť pre vašu firmu – Alarm JABLOTRON 100+

Ochrana je dôležitá a je jedno či sú vašim najcennejším majetkom stroje alebo súbory v počítačoch. Vďaka alarmu JABLOTRON 100+ sa do vašej firmy nedostane nikto nepovolaný. Prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON budete okrem toho môcť ovládať svetlá či závoru a to aj na diaľku.

Kvalitný alarm-profesionálna montáž-neustály dohľad-zásah pri poplachu
Základom je kvalitný alarm s jednoduchým ovládaním. Za jeho výrobou stojí viac ako 25 rokov vývoja a inovácií.

Dôležitým krokom je profesionálna montáž vykonaná našimi certifikovanými pracovníkmi, ktorých pravidelne školíme. Správnu funkčnosť možno zaručiť iba týmto spôsobom.

Alarm pripojte na pult centralizovanej ochrany. Vyškolení pracovníci tak budú môcť sledovať aktuálny stav vo vašom dome alebo firme a po spustení poplachu môžu na miesto okamžite vyslať zásahovú jednotku.

komponenty-jablotron

// ALARM JABLOTRON 100+

Skutočná bezpečnosť pre vašu rodinu


Premeňte svoj dom na bezpečné miesto a zažite pocit skutočného pokoja. Alarm JABLOTRON 100+ kompletne ochráni vašu domácnosť. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie, a to všetko i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

// ALARM JABLOTRON 100+

Komfort na pracovisku
s JABLOTRON 100+

Alarm sa postará o to, aby sa do firmy nedostal nikto nepovolaný. Zároveň zjednoduší jej každodenné fungovanie. Zablikaním svetiel tak napríklad zdvihnete závoru na parkovisku alebo môžete na diaľku zapnúť či vypnúť svetlá v jednotlivých miestnostiach.

Zhasnutie svetiel

Ak sa v miestnosti dlhšiu dobu nikto nenachádza, svetlá zhasnú. Pri ich vypnutí možno zároveň nastaviť automatické zapnutie alarmu. Možnosťou je aj zhasnutie na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Ovládanie žalúzií

Začalo popoludní na južnú stranu budovy svietiť slnko? Stiahnite všetky žalúzie. Zariadenie možno ovládať jedným stlačením príslušného segmentu na klávesnici, ktorá sa nachádza v spoločných priestoroch. Žalúzie tak môžu ovládať aj vaši kolegovia.

Zdvihnutie závory

Už viac nebudete musieť hľadať čip ovládajúci závoru. Stačí, aby ste zablikali svetlami a prístup na parkovisko máte voľný. Závoru môžete zdvihnúť aj s pomocou kľúčenky JABLOTRON, prostredníctvom ktorej ovládate alarm.

Ovládanie svetiel v garáži (podľa času)

Ušetrite za elektrickú energiu a nastavte alarm tak, aby sa po polnoci svetlá automaticky vypli. Ak by aj niekto na ne zabudol, svetlá sa vypnú samé. Svetlá sa môžu vypnúť aj automaticky po zatvorení garážovej brány.

Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100+

Ovládanie firemného alarmu a jeho užitočných funkcií máte vždy po ruke.

Už nebudete musieť byť vo firme, aby ste zapli alarm alebo zhasli svetlá. Všetky funkcie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100+ môžete ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON.

Aplikácia okrem iného dokáže:

  • Ponúknuť prehľad o všetkých zariadeniach od spoločnosti JABLOTRON
  • Ovládať váš alarm rovnako, ako by ste pracovali s klávesnicou
  • Sledovať kompletnú históriu udalostí
  • Zobraziť fotografie z detektorov v miestnosti
  • Sledovať teplotu alebo spotrebu energií

Kontaktujte nás

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *
Powered by NEX-Forms